Hotové záclony

Hotové záclony které jsou vkusné a moderní nabízíme v různých rozměrech. Najdete zde hotové záclony hladké jednobarevné, jednoduché pršíčka, záclony s geometrickým vzorem nebo hotové záclony tištěné s různými přírodními i moderními motivy. Záclony jsou vyráběny buďto na řasící stuhu přišitou na zadní straně v h...

Hotové záclony které jsou vkusné a moderní nabízíme v různých rozměrech. Najdete zde hotové záclony hladké jednobarevné, jednoduché pršíčka, záclony s geometrickým vzorem nebo hotové záclony tištěné s různými přírodními i moderními motivy. Záclony jsou vyráběny buďto na řasící stuhu přišitou na zadní straně v horním lemu, nebo s naraženými kroužky na provlečení garnýže.  Záclony a bytový textil je v široké nabídce. Záclony do plastových oken jsou dnes nepostradatelným doplňkem.

Zobrazit

Hotové záclony  Počet produktů: 53

Podkategorie

  • Vzorované

    V této kategorii Vám nabízíme záclony s různými vzory. Vyberte si ze vzorů geometrických, ornamentálních a foto tisku. Vzory jsou na záclony vyšívané, tkané a tištěné. Záclona nemusí být jen bílá.

  • Jednobarevné

    V této kategorii naleznete záclony jednobarevné. Vybrat si můžete z voálů, organz, ale i hrubších protkávaných materiálů. Záclony můžete uchytit na kolečka, poutka a některé i na řasící stuhu. Pokud je Váš interiér plný barev a vzorů, pak právě tyto záclony budou přesně pro Vás.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 53 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 53 položek