Povlaky na polštářky

Povlaky na poštářky jsou jedna z nejobsáhlejších kategorií našeho e-shopu. Povlaky na polštářky jsou nepostradatelným doplňkem. Nabízíme zde povlaky na polštářky s přírodními motivy jak rostlin tak zvířat. Dále zde neleznete povlaky na polštářky s geometrický...

Povlaky na poštářky jsou jedna z nejobsáhlejších kategorií našeho e-shopu. Povlaky na polštářky jsou nepostradatelným doplňkem. Nabízíme zde povlaky na polštářky s přírodními motivy jak rostlin tak zvířat. Dále zde neleznete povlaky na polštářky s geometrickými vzory, které jsou vhodné takřka do všech moderních interiérů, a mohou rozzářit i dětský pokoj. Kategorie která nikdy nestratí na popularitě díky univerzálnosti jsou jednobarevné povlaky. Dnes velmi oblíbenou kategorií jsou povlaky na polštářky shaggy - střapaté dodávané v široké škále barev. Poslední kategorie kterou nabízíme a která je nyní na vzestupu jsou povlaky na polštářky s obrázkovým motivem, vhodné opět do interiérů moderních, ale také vintage, provence atd.. Standardní rozměr má povlak na polštář 40x40 cm a povlak na polštář 50x50 cm.

Zobrazit

Povlaky na polštářky  Počet produktů: 125

Podkategorie

 • Přírodní motivy

  Vyberte si z široké škály povlaků na polštáře s přírodními motivy. Nabízíme Vám různé typy lístků, větiček a samozřejmě nesmí chybět i zvířátka. Vzory polštáře jsou tištěné, vyšívané a některé jsou skládané z krystalů. Všechny povlaky na polštářky mají zipový uzávěr.

 • Geometrické vzory

  Polštářky na polštářky s geometrickými vzory Vám nabízejí velikou škálu variant. Který je pro Vás ten pravý dekorační povlak na polštář? Můžete si zvolit povlak na polštáře od několika typů pruhů až po složité obrazce. 

  Všechny povlaky mají zipový uzávěr.

 • Shaggy střapaté

  Střapaté povlaky na polštáře Vám nabízíme ve dvou různých typech. S lesklými dlouhými nopky, Shaggy povlak na polštář a s imitací dlouhé králičí srsti. Z rubové strany polštáře je hladká látka v barvě lícové strany. Povlaky na polštářky mají zipový uzávěr umístěn na zadní straně. Rozměr: povlak na polštář 40x40 cm.

 • Jednobarevné

  Povlak na polštářky nemusí být vždy jen vzorovaný. Nechte svůj interiér rozzářit jednobarevným povlakem. Zvolte tu správnou kombinaci dekoračního povštářku a dodejte svůmu pokoji krásu barev. Všechny polštáře mají zipový uzávěr.

 • Obrázkové motivy

  Zde Vám nabízíme povlaky na polštářky v gobelínovém stylu a povlaky na polštáře s tištěnými barevnými motivy. Obrázky jsou z lícové strany polštáře. Potisk dekorativního polštářku má stálé a pestré barvy. Který povlak bude ten pravý právě pro Vás? Města, květiny, zvířátka, příroda, auta? Všechny povlaky mají zipový uzávěr.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 125 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 125 položek